Jak radzić sobie ze stresem w pracy i życiu osobistym?

TYTUŁ: Jak radzić sobie ze stresem w pracy i życiu osobistym?

TERMIN: 30.11.2013 (sobota), godz. 9.30-15.30

MIEJSCE: Ul. Żuławskiego 11/3, Kraków

OPIS: Współczesny człowiek jest narażony na doświadczanie wielu sytuacji stresowych. Bardzo szybkie tempo życia; presja, aby każdą z pełnionych ról (pracownika, małżonka/partnera, rodzica itp.) wypełnić na wysokim poziomie; niestabilna sytuacja ekonomiczna – wszystko to stanowi spore obciążenie, które negatywnie odbija się na naszym zdrowiu fizycznym i psychicznym.
Celem warsztatu jest zdobycie wiedzy oraz nabycie umiejętności z zakresu:

  • rozpoznawania przyczyn, objawów i skutków stresu,
  • sposobów radzenia sobie ze stresem na poziomie emocjonalnym i problemowym,
  • metod i technik relaksacyjnych.

 

Dzięki udziałowi w warsztacie uczestnicy zwiększą świadomość swojego ciała i sygnałów przez nie wysyłanych; zdiagnozują poziom aktualnie przeżywanego stresu; wypracują sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami i rozwiązywania problemów będących przyczyną stresu; nauczą się, jak prawidłowo oddychać oraz polepszą umiejętności efektywnego odpoczywania.

PROWADZĄCY: Agnieszka Bożek
Psycholog, trener, psychoterapeutka psychodynamiczna, coach rodzicielski.
Jest absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Brała udział w wielu kursach, warsztatach i szkoleniach z zakresu umiejętności psychologicznych, trenerskich oraz coachingu; ukończyła Zaawansowane Szkolenia Trenerskie w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jako trener prowadzi warsztaty z tzw. umiejętności miękkich i rozwoju osobistego dla dzieci i młodzieży, studentów oraz osób pracujących zawodowo.

KOSZT: 150 zł/osoba. W cenę wliczona jest przerwa kawowa.

Aby zapisać się na warsztat i dokonać wpłaty prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.